Мангушський район, Донецька область

Проведення чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини та координаційної ради у справах дітей у Мангушському районі

Переглядів: 116

14  листопада 2018 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини  районної державної адміністрації.

Відповідно до порядку денного, членами комісії було розглянуто чотири питання:

1. Про призначення опіки над малолітньою дитиною-сиротою.

2.   Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно її малолітнього сина.

3. Про доцільність/недоцільність взяття на облік служби у справах дітей двох малолітніх.

4. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (14 заяв).

Також, 14 листопада 2018 року було проведено координаційну раду у справах дітей, на якій були розглянуті наступні питання:

1. Про посилення профілактичної роботи, направленої на усунення причин, що сприяють вчиненню дітьми правопорушень.

2. Про стан роботи захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідань по всіх питаннях, були прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей Мангушського району