Мангушська РДА оголошує конкурс «Молода людина року»

Дата: 01.06.2018 15:36

З метою виявлення ініціативних та талановитих жителів району та з нагоди Всеукраїнського Дня молоді Мангушська  районна державна адміністрація оголошує конкурс «Молода людина року».

Переможці визначатимуться у таких номінаціях:

«Молодіжний лідер року»

«Краща молодіжна ініціатива року»

«Молодий підприємець року»

«Молодий політик року»

У конкурсі можуть брати участь громадяни України віком  до 35 років, які  працюють або проживають в Мангушському районі.

Для участі у Конкурсі Учасники подають до Оргкомітету  (на електрону адресу та в паперовому вигляді  25953445@mail.gov.ua,  87400, смт. Мангуш, проспект Миру, 72)  наступні документи:

1. анкету – заявку (згідно з додатком);
  2. лист від підприємства, установи, організації, де працює (навчається членом якої є) Учасник, який містить перелік конкретних заслуг даної особи (за наявністю);
  3. копія документів, що посвідчує особу Учасника;
  4. копії документів, що підтверджують його досягнення (статті, відзнаки, інформацію щодо участі конкурсанта у фестивалях, форумах, конференціях, конкурсах тощо);
  5. фотокартку розміром 10см x 15 см

Перелік документів подати до сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (каб. 212) не пізніше 20 червня 2018 року.