Мангушський район, Донецька область

Переглядів: 500

Урзуфська амбулаторія ЗПСМ Мангушського Центру первинної медико-санітарної допомоги обслуговує населення с.Урзуф та с.Бабах-Тарама кількістю 3042 особи.

У літній період  за рахунок відпочиваючих кількість населення збільшується у десятки разів. У амбулаторії працю лише один сімейний лікар та п’ять медичних сестер які обслуговують виклики та надають невідкладну медичну допомогу з 8.00 до 16.00 годи.

За зверненням голови райдержадміністрації до директора Донецького обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кіяшко І.А. 20.07.2018 року в с.Урзуф відбулася робоча зустріч з керівництва Центру екстреної медицини та Маріупольської станції швидкої допомоги з головою Урзуфської сільської ради та керівництвом комунального некомерційного підприємства «Мангушський ЦПМСД».

У ході зустрічі було вирішено питання організаціїз 23.07.20128 року по 31.08.2018 року в Урзуфській амбулаторії пункту тимчасового базування бригади швидкої допомоги. Бригада має надавати повний перелік екстреної медичної допомоги населенню с.Урзуф, відпочиваючим, здійснювати за необхідність транспортування постраждалих з медичним супроводом.

Урзуфська сільська рада та Мангушський центр первинної медико-санітарної  допомоги забезпечують бригаду умовами для тимчасового перебування.

Кіяшко І.А. висловив подяку за своєчасну ініціативу у налагодженні співпраці та подальший розвиток взаємовигідних відносин.