Мангушський район, Донецька область

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Переглядів: 167

31 січня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації, Дорогань В. І. очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні   взяли участь: члени районної комісії, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Донецькій області, державні виконавці районного відділу ДВС, були запрошені та заслухані фізичні особи-підприємці, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску, коло страхувальників з ознаками використання праці неоформлених трудових відносин.

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, стан погашення заборгованості по бюджетним надходженням до Мангушської ОДПІ та бюджету Пенсійного фонду.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання. Заслуханим боржникам зі сплати ЄСВ надані роз’яснення згідно чинного законодавства та рекомендовано скласти графіки погашення існуючої заборгованості, з подальшим її погашенням в повному обсязі.