Засідання колегії райдержадміністрації від 19 лютого 2019 року

Дата: 19.02.2019 15:35

19 лютого 2019 року голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів засідання колегії райдержадміністрації за участю народного депутата України Дмитра Лубінця, голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

Перш ніж розпочати обговорення питань порядку денного для всіх присутніх був продемонстрований документальний фільм «Живим - уклін, загиблим - слава»! до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається щороку в Україні 20 лютого, з метою  вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також після перегляду фільму було вшановано пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Крім того, Дмитро Васильович ознайомив запрошених з кадровими змінами, що відбулись в районі, представивши начальника Мангушського відділення Маріупольської місцевої прокуратури №1 Виниченко Романа Олександровича.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1.  Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мангушського  району на 2018 рік.

2.  Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Мангушському районі на 2017 – 2018 роки.

3.  Про порядок виплати населенню субсидій у грошовій формі.

4.  Про підсумки роботи Мангушського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області  щодо наповнення бюджету у 2018 році».

5.  Про хід виконання програми «Забезпечення дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018 – 2020 роки, за 2018 рік».

Після розгляду та обговорення зазначених питань були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями, які будуть надані до відома та врахування у роботі всім причетним.