Донецька область, Першотравневий район

Надаємо всебічну підтримку майбутнім підприємцям

Дата: 11.10.2018 15:34

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення  10 жовтня  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантовій програми «Український донецький куркуль». Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також соціальні партнери центру зайнятості.

Присутні підприємці поділилися своїм досвідом підприємницької діяльності та розповіли про плани на майбутнє.

Під час заходу усі бажаючі мали можливість поставити питання до присутніх соціальних партнерів. Найбільш жваво обговорювались питання з представниками  відділу економіки Мангушської районної державної адміністрації, Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС та державним реєстратором. Були  розглянуті психологічні аспекти бізнес планування, структура бізнес  - плану, ресурси грантових програм. Найбільшу увагу було приділено  складанню фінансового плану, плану руху грошових коштів, бюджету проекту.

Зустрічі такого плану – це перспективний шанс для майбутніх підприємців  здобути особисту і фінансову свободу. Адже, саме обмін досвідом, вчасно отримана всебічна підтримка та професійні консультації спеціалістів значно підвищують особисту професійну грамотність та шанси на виграш у грантових проектах.
 Даний захід проводиться щосереди на базі Мангушського районного центру зайнятості. Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес зможуть поспілкуватися з запрошеними фахівцями, поставити запитання до кваліфікованих спеціалістів відповідних галузей для успішного ведення підприємницької діяльності.