Мангушський район, Донецька область

Привітали сільгоспвиробників із завершенням збирання врожаю

Переглядів: 94

Голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця разом з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Дороганем, начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергієм Долинським привітали колектив СТОВ «Вікторія» та його керівника Олександра Чорного з завершенням збирання врожаю ранніх зернових культур. На сьогодні першими у районі завершили збирання врожаю СТОВ «Вікторія» та СФГ АФ «Шлях Ілліча».

Також у супроводі керівника СФГ «Троян-Агро» Миколи Трояна та керівника СТОВ АФ «Надія» Леоніда Демиденко ознайомилися з ходом збирання ранніх зернових та зернобобових культур, відвантаження зерна нового урожаю, а також поспілкувався з трудовим колективом.

Станом на 10 липня поточного року на території Мангушського району скошено та обмолочено 13 674 га, що складає 59 % до плану. Зібрано 24613 тонн зерна при врожайності 18,0 ц/га.