Донецька область, Першотравневий район

Ділимось підприємницьким досвідом

Дата: 20.03.2019 15:30

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   20 березня відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування . Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримували відповіді на питання, пов’язані з податками,  від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої.

Начальником відділу економіки Вірою Смолій були надані роз’яснення стосовно алгоритму відкриття власної справи, ведення підприємницької діяльності.

Запрошеним до участі майбутнім та діючим підприємцям, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна  надала інформацію про використання  сучасних інтерактивних форм роботи, таких як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди з роботодавцями, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ

Профконсультант Ірина Соловйова проінформувала щодо інтерактивних додатків «Електронна черга», «Особистий електронний кабінет роботодавця», QR-коди і «Центр Розвитку Підприємництва».

Провідний фахівець з питань зайнятості  Ірина Денисова надала інформацію про послуги служби зайнятості для роботодавців: компенсація зарплати переселенців та компенсації ЄСВ, організація громадських або тимчасових робіт, професійна підготовка та перепідготовка за робітничими професіями на замовлення роботодавців тощо.

Досвідом ведення підприємницької діяльності поділився підприємець Дмитро Джеломанов -  переможець проекту «Український донецький куркуль».

Під час заходу   підприємці цікавились практичними запитаннями, які виникають під час ведення власної справи, передусім щодо порядку застосування спрощеної системи оподаткування, зниження ставки єдиного податку для підприємців, вибором групи оподаткування.

Наприкінці заходу  представники фіскальної служби, районної державної адміністрації, фахівці центру зайнятості висловили сподівання, що скориставшись рекомендаціями, будучі та діючи підприємці зможуть - створювати нові робочі місця та сплачувати податки до бюджету.