Донецька область, Першотравневий район

Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2019 15:29

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цю дату також в Україні оголошено Днем пам’яті з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану. З нагоди пам’ятних дат в смт Мангуш пройшли урочистості, на яких були присутні голова райдержадміністрації Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, комісар районного військкомату, майор Андрій Скляров, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Наталія Чілібі, сільські та селищні голови, воїни-інтернаціоналісти, керівники підприємств, установ, організацій району.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів. Після цього в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, воїнів-інтернаціоналістів було нагороджено медалями та Подяками.