Мангушський район, Донецька область

В смт Мангуш пройшла Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди»

Переглядів: 380

28 вересня 2018 року у смт Мангуш біля районного будинку культури відбулася Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди», спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

Учасники флешмобу прийшли з повітряними кульками та гарним настроєм. Усім бажаючим були розповсюджені буклети та пам’ятки «Моя сім’я – моя фортеця», «Десять кроків, щоб стати кращими батьками» , «Пам’ятка усиновлювачам». Дітки порадували усіх присутніх піснями, присвяченими своїм найріднішим людям – батькам.

На сьогоднішній день в Мангушському районі 18 родин, в яких проживають 20 усиновлених дітей віком до 18 років, 57 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в сім’ях опікунів та піклувальників; 5 дітей району знайшли сімейний затишок в дитячому будинку сімейного типу, 16 – у прийомних сім’ях. Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин району, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.

Усиновлення – це особливе батьківство, яке включає в себе велике щастя, і разом з тим велику жертовність, це благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Ці діти потребують особливої допомоги, розуміння і підтримки. Тому цей день став святом здійснення найзаповітніших дитячих мрій та народженням щасливих українських родин.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама». Нехай посаджені Вами зерна добра й любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом! Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!