Донецька область, Першотравневий район

В смт Мангуш пройшов святковий концерт з нагоди Дня захисника України

Дата: 12.10.2018 15:28

З нагоди відзначення Дня захисників України 12 жовтня в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи. Із словами привітання до присутніх в залі звернулись голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, в.о. голови районної ради Світлана Олефір, військовий комісар районного військкомату, голова ГО «Учасників АТО в Мангушському районі» Василь Єнакієв, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник.

Почесні гості побажали усім здоров’я, миру, добробуту, подякували нашим воїнам за надійний захист та вручили військовим подяки райдержадміністрації та районної ради. Творчі колективи району також привітали захисників зі святом своїми музичними подарунками.

Дякуємо вам, захисники України! За те, що ми можемо спокійно спати вночі, за те, що можемо кожен день бачити своїх дітей, батьків, близьких, за ваш героїзм, за те, що душу й тіло ви віддаєте за нашу свободу!