Мангушський район, Донецька область

Свято Миколая у Центрі дитячої творчості

Переглядів: 119

19 грудня 2018 року, у центрі дитячої творчості відбулось яскраве свято до Дня Святого Миколая, який приніс у чарівному мішку чудову казку про чемного Петрика для маленьких школярів Мангушського району.

На свято завітали голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Наталя Чілібі, військовий комісар Першотравневого районного військового комісаріату, майор Андрій Скляров та начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Терентьєва.

Подивившись цю казку, дітки зрозуміли, що потрібно завжди допомагати рідним, бути вихованим, добре вчитися в школі та любити рідну країну. Школярам дуже сподобалась казка, а наприкінці Святий Миколай разом з помічниками у своїй резиденції подарував кожному солодкий подарунок.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.