Нарада щодо епідемічної ситуації з кору, грипу та ГРВІ у Мангушському районі

Дата: 29.01.2019 15:25

29 січня в Мангушській районній лікарні за участю заступника голови райдержадміністрації відбулась нарада щодо ситуації з кору, грипу та ГРВІ в Мангушському районі. У нараді взяли участь головний лікар ЦПМСД Володимир Григор’єв, головний лікар ЦРЛ Надія Ненадовська та завідувач Мангушської філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Світлана Григор’єва.

Світлана Віталіївна повідомила про складну епідемічну ситуацію з кору та грипу і ГРВІ   у Мангушському районі, доповіла, які  протиепідемічні профілактичні заходи необхідно проводити у загальноосвітніх школах та дитячих  навчальних закладах. А також надала пропозиції середньому медичному персоналу дитячих навчальних закладів - провести моніторинг щепленості в кожному організованому колективі, надати інформацію  керівнику закладу та в лікувально профілактичний заклад району з метою  вакцінації нещеплений дітей.

Згідно ст. 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" - прийом дітей до виховних, навчальних закладів проводиться за наявністю довідки закладу охорони здоров’я при наявності профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень. Єдина профілактика захворюваності кором - щеплення.