Мангушський район, Донецька область

Інформуємо, щоб допомогти

Переглядів: 216

12 жовтня Мангушським районним центром зайнятості було проведено виїзну акцію в с. Бердянське, одним з ключових питань якої стала проблема працевлаштування мешканців села. В акції взяли участь представники  районного центру зайнятості, Управління  соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду у Першотравневому районі, Першотравневого військового комісаріату.

Акцію було проведено з метою  наближення до кожного громадянина соціальних послуг, вселити впевненість в завтрашній день. Увагу присутніх  було акцентовано на змінах, що відбуваються в чинному законодавстві та на необхідності проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед зайнятого та незайнятого населення.

Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна   проінформувала   сільських мешканців про гарантії для окремих категорій безробітних, які втратили роботу у зв'язку зі змінами в організації виробництва й праці та ознайомила з актуальними вакансіями на ринку праці району. Особливу увагу вона зосередила  на питаннях легалізації трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем, підвищення рівня оплати праці відповідно до вимог трудового законодавства.

Головний спеціаліст відділу з призначення житлових субсидій Управління  соціального захисту населення Руслан Коломоєць проінформував присутніх про умови призначення соціальних виплат особам, які не мають необхідного страхового стажу для призначення пенсій і відповів на питання стосовно  змін законодавства по призначенню  житлових субсидій.

Під час виступу начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем управління Пенсійного фонду Ольга Бондаренко проінформувала мешканців села про практичне застосування пенсійного законодавства незайнятими громадянами.

Запрошена  до участі у заході, діловод відділу комплектування Першотравневого військового комісаріату Ірина Матюшкіна висвітлила питання  переваги служби в Збройних Силах України, призову на військову  службу та умови її проходження за контрактом, грошове забезпечення військовослужбовців,  соціальний захист та пільги військовослужбовцям та членам їх сімей.

Під час заходу мешканці села  отримали відповіді на хвилюючі та болючі для них питання та висловили сподівання на подальші, такі необхідні, зустрічі.

Мангушський районний Центр зайнятості