Презентація грантових можливостей Проекту USAID "Демократичне врядування в Східній Україні"

Дата: 14.06.2019 15:21

14 червня 2019 року в смт. Мангуш  проведена  презентація грантових  можливостей  Проекту USAID  "Демократичне врядування в Східній Україні".

В презентації Проекту взяли участь голова райдержадміністрації Черниця Д.В., голова районної ради Топузов В.Г., начальники відділів райдержадміністрації, представники сільських та селищних рад, комунальних підприємств, громадських організацій.

Менеджер з імплементації проектів Проекту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні" Олексій Бодня детально ознайомив присутніх          з умовами конкурсу грантових можливостей для громадських організацій та урядових установ, з порядком  подання заявки на конкурс.

Детальніше про проект: https://www.prostir.ua/?grants=proekt-usaid-demokratychne-vryaduvannya-u-shidnij-ukrajini-oholoshuje-konkurs-kontseptsij-hrantovyh-proektiv&fbclid=IwAR0yI7jNv1P55Dq0vL1_hwGRqBWZBSsE7_mD-nssRVH0RPXrnor4MX-P1RU