Донецька область, Першотравневий район

Нарада щодо підсумків роботи галузі тваринництва

Дата: 15.04.2019 15:20

15 квітня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.І. Дороганя проведено робочу нараду щодо підсумків роботи галузі тваринництва в районі за перший квартал 2019 року. У нараді взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку С.І.Долинський, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Нікольського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Д.Ф.Качекан, начальник структурного підрозділу (відокремленого) агроцеху № 11 М.В.Міллєр та спеціалісти відділу агропромислового розвитку.

За результатами наради були надані відповідні доручення щодо проведення роботи по стабілізації та нарощуванню показників в галузі тваринництва району.