Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Дата: 18.12.2018 15:20

18 грудня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації, Дорогань В. І. очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні   взяли участь: члени районної комісії,  керівники, зарплата яких менше мінімального рівня, коло страхувальників, які мають ознаки використання праці неоформлених трудових відносин

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, стан погашення заборгованості по бюджетним надходженням до Мангушської ОДПІ та бюджету Пенсійного фонду.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.