Мангушський район, Донецька область

Сприяємо розвитку підприємництва в Мангушському районі

Переглядів: 133

З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору)

20 червня Мангушський районний центр зайнятості провів тренінг щодо основ бізнес – планування.
У заході взяли участь  4 безробітних громадянина та 4 підприємці, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: начальник відділу економіки Мангушської райдержадміністрації  Віра Смолій ,  головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва,  державний реєстратор  Олександр Демидов.

Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна  ознайомила майбутніх підприємців зі станом ринку праці Мангушського району та можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів.  Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантовому проекті «Український донецький куркуль» та інших грантових проектах. Були надані індивідуальні консультації.
Даний захід проводитиметься щосереди на базі Мангушського районного центру зайнятості з 10:00 до 13:00. Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес зможуть поспілкуватися із запрошеними фахівцями, поставити запитання до кваліфікованих спеціалістів відповідних галузей для успішного ведення підприємницької діяльності.