Мангушський район, Донецька область

Святковий концерт до Дня захисту дітей

Переглядів: 190

Сьогодні, 30 травня, в районному Будинку культури за ініціативи Головного Управління Національної поліції в Донецькій області, Мангушського відділення поліції та ланки Ліги майбутніх поліцейських пройшов святковий концерт до Дня захисту дітей. Привітати дітей зі святом до Мангушського району завітали начальник Головного Управління Національної поліції в Донецькій області Микола Семенишин, начальник ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області Катерина Шнейдер, начальник відділу Управління превентивної діяльності ГУНП у Луганській області Дмитро Кашута. Також серед почесних гостей були присутні голова Мангушської РДА Дмитро Черниця та заступник голови районної ради Світлана Олефір.

Дмитро Васильович із теплими словами привітання звернувся до присутніх в залі та вручив подяки за плідну працю з дітьми начальнику ГУНП в Донецькій області Миколі Семенишину, начальнику Мангушського відділення поліції Олександру Вапірову та голові ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських».

Для гостей свята виступали танцювальні та співочі колективи Мангушського району, Луганщини та діти з Маріуполя. Дуже вразив глядачів інструментальний оркестр та його вокалісти, які підірвали оплесками публіку. За плідну працю з дітьми Дмитро Васильович вручив подяки

Після концерту всі присутні із задоволенням приєдналися до танцювального флешмобу на площі біля Будинку культури.