Мангушський район, Донецька область

20 травня 2019 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Мурзи Галини Вікторівни

Переглядів: 202

Були запрошені: селищні, сільські голови, керівники підприємств, організацій та установ району.

РОЗГЛЯНУТІ ПИТАННЯ:

1. Про  заходи щодо запобігання і протидії пожежам у приватному житловому секторі та лісових масивах, природних екосистемах району у літній період 2019 року.

2. Про стан забезпечення безпеки на водних об’єктах району та їх готовності до оздоровчого сезону.

3. Про створення районної комісії з перевірки готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах до купального сезону.

4. Про заходи з підготовки полігону до проведення Стрілецького дня .

Були надані наступні доручення щодо розглянутих питань:

Селищним, сільським головам:

1. Забезпечити обстеження дна акваторії пляжів водолазно-рятувальної служби, та направити на навчання матросів-рятівників.

2. Вжити вичерпних заходів щодо заборони купання людей на водоймах, які не визначені як місця масового відпочинку населення на водних об’єктах.

3. Через засоби масової інформації проводити роз’яснювальну роботу серед населення стосовно виконання правил охорони життя людей на водних об'єктах, особливо в частині недопущення купання в відстійниках, пожежних водоймах, інших необладнаних для цього місцях, інформування населення про нещасні випадки з людьми внаслідок порушення і невиконання цих правил.

Начальнику Мангушського відділенняполіції ЦВ ГУ НП України у Донецькій області(Корольов К.М.)

1.Вжити заходи щодо розкриття злочинів, пов’язаних з підпалами в природних екосистемах, та забезпечення проведення слідчих дій щодо виявлення та притягнення винних до відповідальності

2.Вжити заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у виникненні пожеж в екосистемах, згідно чинного законодавства.

Стародубівському лісництву(Нечаев Є.І.), НП парку «Меотида» (Долгова Н.А.)

1.Визначити місця для спалювання порубкових решток та оснащення їх первинними засобами пожежогасіння (лопати, сокири, граблі, бідони з водою, кухлі для води).

2.Створити меліоративні протипожежні  бар'єри в лісах згідно з відповідною проектною документацією

3.Очистити лісові масиві від захаращень, у першу чергу, тих, що прилягають до населених пунктів, у межах просік під повітряними лініями електропередач,  газопроводів.

Начальнику Першотравневого РЕМ ПАО «ДТЕК Донецькобленерго» (Грищенко Д.В.):

Забезпечити проведення перевірок стану опор та кріплень на лініях електропередач, які проходять через лісові масиві, з метою попередження пожеж.

Відділу розвитку АПК(Долинський С.І.)

Відпрацювати з сільгоспвиробниками питання прийняття на баланс лісосмуг

Відділу містобудування, архітектури та питань ЖКГ (Цапі Г.Д.)

Створити районну робочу групу з перевірки готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах до купального сезону та скласти план-графік ії роботи.

Районної комісії  з питань ТЕБ та НС (Мурза Г.В.)

1.Затвердити комплексний план « Щодо посилення протипожежного захисту лісових масивів та природних екосистем на 2019 рік».

2.Затвердити план «Про дій щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній  період 2019 року».

.

Відповідальний секретар комісії О.П. Цемка.