Донецька область, Першотравневий район

Сприяємо підприємницькій ініціативі

Дата: 27.09.2018 15:11

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення 26 вересня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантовій програми «Український донецький куркуль».

Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також соціальні партнери центру зайнятості.

Серед запрошених роботодавців був підприємець Василь Глушич, який поділився з присутніми своїм багаторічним досвідом підприємницької  діяльності та  розповів о планах в подальшому.

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси участі у  проекті «Український донецький куркуль».  Присутнім на зустрічі був представлен онлайн додаток «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android та відеопосібник для складання бізнес-планів, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва.

Фахівці відділу економіки Мангушської районної державної адміністрації, надали консультації з питань державної реєстрації суб’єктів господарювання, податкового законодавства, ліцензування, патентування та сертифікації бізнесу, оформлення трудових відносин.

У підсумку директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна  зазначила, що в умовах безробіття мале підприємництво дає можливість допомагає вирішувати проблему зайнятості населення, створює нові робочі місця, сприяє зниженню рівня безробіття.

Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує Мангушський районний центр зайнятості.