A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Втілюємо ідеї у конкретні підприємницькі проекти на тренінгу з бізнес-планування в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 26.06.2019 15:06
Кількість переглядів: 159

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   26 червня  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

«Розвиток підприємництва — це один із найпотужніших ресурсів  доходів  і зайнятості населення. Сподіваємось, що за нашою допомогою ви відкриєте для себе нові можливості підприємницької діяльності»,- наголосила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримували відповіді на питання, пов’язані з податками,  від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої.  Начальником відділу економіки Вірою Смолій були надані рекомендації щодо раціонального комбінування факторів виробництва на інноваційній основі і власній відповідальності  з метою одержання підприємницького доходу 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна  розповіла майбутнім та діючим підприємцям про можливість використання  сучасних інтерактивних форм роботи, таких як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди з роботодавцями, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ, інтерактивні додатки QR-коди і «Центр Розвитку Підприємництва». 

Досвідом ведення підприємницької діяльності та шляхами співпраці з центром зайнятості   поділилися  представники роботодавців: ФОП Гутченко Я.В., ФОП  Грибеник  М.В., ТОВ «Сатурн», ФОП Аврамов І.Г.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора