Мангушський район, Донецька область

Виїзний прийом в Мангушському районному центрі зайнятості

Переглядів: 167

18 червня в Мангушському районному центрі зайнятості заступник директора-начальник відділу з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства  Донецького обласного центру зайнятості Олег Климович провів виїзний прийом.

Можливістю отримати консультації та відповіді на запитання скористались громадяни  району. Відвідувачів цікавила інформація щодо можливості і умов отримання ваучеру для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці, порядку реєстрації в центрі зайнятості громадян, власників земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, можливості отримання одноразової виплати по безробіттю для організації власної справи та участі у грантових проектах : «Український донецький куркуль», а також МОМ, Данської ради у справах переселенців та інші. Всі відвідувачі прийому одержали вичерпні консультації згідно діючого законодавства.

Завдяки роботі служби зайнятості, спрямованій на поліпшення та прискорення обслуговування, населення має можливість своєчасно отримувати оперативну висококваліфіковану та розгорнуту консультаційну допомогу.