Мангушський район, Донецька область

День відкритих дверей на виробництві в ТОВ «КГ БП Компані»

Переглядів: 95

За січень-серпень 2018 року Мангушським районним центром зайнятості було проведено 8 Днів відкритих дверей на підприємствах району, в яких взяли участь 108 безробітних. За результатами проведених заходів                     працевлаштовані 15 осіб.

20 вересня 2018 року  Мангушським районним центром зайнятості було проведено черговий День відкритих дверей на виробництві в ТОВ «КГ БП Компані». Підприємство знаходиться в с. Приазовське.

Керівник підприємства Ірина Білозерцева презентувала своє підприємство, визначивши необхідні професійні вимоги для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні, якісно і вчасно. Нею було доведено до відома учасників заходу характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до претендентів. ТОВ «КГ БП Компані» займається збиранням безпечних відходів. Екскурсія підприємством дала можливість безробітним на власні очі побачити весь процес роботи, ознайомитися з робочими місцями, пройти співбесіду з метою працевлаштування, адже всі бажаючі отримають хорошу роботу та заробітну плату.

В Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 10 безробітних та 5 осіб, з числа зайнятого населення, з них 2 внутрішньо переміщені особи. З моменту відкриття, завдяки співпраці центру зайнятості з ТОВ «КГ БП Компані» 2 безробітних були направлені на посади підсобних робітників.

Під час проведення заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувалися з роботодавцем. В свою чергу, фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей  було домовлено про працевлаштування 2 безробітних на посаду підсобного робітника та  слюсаря-ремонтника з подальшою компенсацією єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисними заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.

Мангушський районний центр зайнятості