Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Дата: 20.03.2019 15:04

20 березня 2019 року голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів засідання колегії райдержадміністрації  за участю в.о. голови районної ради Світлани Олефір, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

Перш ніж розпочати обговорення питань порядку денного,  Подякою Державного архіву Донецької області  за сумлінну та самовіддану працю, особистий вагомий внесок в розвиток архівної справи в Донецькій області була нагороджена  начальник архівного відділу райдержадміністрації  Марина Кудрявцева.

Крім того, Дмитро Васильович ознайомив присутніх з кадровими змінами, що відбулись в районі, представивши головного спеціаліста сектору внутрішньої політики райдержадміністрації Ганну Бурназову.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1.  Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів району до весняно – літнього періоду 2019 року.

2.  Про стан поводження з відходами на території Мангушського району.

3.  Про хід виконання заходів з підвищення безпеки дорожнього руху в Мангушському районі.

4.  Про стан виконання Програми підтримки та розвитку первинного рівня медичної допомоги у Мангушському районі на 2016 – 2020р. за 2018 рік.

Після розгляду та обговорення зазначених питань були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями, які будуть надані до відома та врахування у роботі всім причетним. Окремі питання взяті на контроль.