Донецька область, Першотравневий район

Парк комунального підприємства «Комунальник» оновили сучасною технікою

Дата: 23.08.2018 21:02

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць з робочою поїздкою відвідав Маріуполь, зокрема комунальне підприємство «Комунальник», парк якого оновили сучасною прибиральною технікою.

В рамках програми розвитку підприємства за кошти міського бюджету придбали шість сміттєвозів Iveco EuroCargo.

Протягом двох років, починаючи з 2016-го, комунальне підприємство отримало більш, ніж 93 мільйони гривень інвестицій, з яких 30,5 млн грн надійшли з обласного бюджету. Саме за ці кошти підприємство суттєво оновило свій автопарк – закуплені екскаватори, трактори, сміттєвози, сучасні контейнери.

Голова Донецької облдержадміністрації зазначив, що техніка значно полегшить умови роботи для працівників житлово-комунального господарства.

«Переконаний, що комунальники оцінять переваги нової техніки, а маріупольці – якість їхньої роботи», – зауважив Олександр Куць.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації