Делегація Мангушського району взяла участь в об’єднавчому соборі Українського Православ’я

Дата: 16.12.2018 15:02

15 грудня делегація Мангушського району на чолі з головою райдержадміністрації Дмитром Черницею взяла участь в об’єднавчому Соборі Українського Православ’я, який відбувся на Софійській площі м. Київ. Сотні українців у цей день прийшли помолитися за створення Автокефальної Помісної Православної Церкви України.

15 грудня – величний день для України. В цей день відбулась історична подія, свідками якої стали й представники Мангушського району. Президент Петро Порошенко привітав всіх вірян з автокефалією і здобуттям нашої духовної незалежності, та представив новообраного предстоятеля - Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

«Цей день увійде в історію України як священний день, день створення Автокефальної Помісної Православної Церкви України, день нашого остаточного здобуття незалежності від Росії», - звернувся до українців Президент.