Контроль за умовами життя і виховання дитини в сім'ї усиновлювачів на території Мангушського району

Дата: 19.11.2018 15:01

З метою захисту прав та законних інтересів усиновлених дітей служба у справах дітей Мангушської  райдержадміністрації здійснює систематичний контроль за  умовами їх життя та виховання.

Так, 19 листопада 2018 року службою у справах дітей була здійснена перевірка умов проживання усиновленої дитини на території Мангушської селищної ради.

За результатами відвідування був складений відповідний звіт про умови проживання та утримання дитини, у якому  відображені відомості про стан здоров'я дитини, навчання, її емоційний стан, розвиток, навички самообслуговування, зовнішній  вигляді і взаємини у родині. Порушень прав та законних інтересів усиновленої дитини не виявлено.