Донеччина святкує День Незалежності України

Дата: 24.08.2018 20:49

Сьогодні, 24 серпня, у Краматорську розпочалось масштабне обласне свято з нагоди Дня Незалежності України.

У парку ім. Пушкіна для мешканців та гостей міста працюють різноманітні майстер-класи, фотозона «Мальовнича Україна» , фестиваль вуличної їжі, майстер класи з виготовлення сувенірної продукції.

Родзинка свята – кулінарний батл, за участю чиновників Донеччини. У батлі беруть участь представники ОТГ, військові, міста та райони, та команда від народного депутата Максима Єфімова. Команду від Донецької ОДА представляють структурні підрозділи, а також радник Міністра соціальної політики Олександр Ворошков на чолі з заступником голови Донецької ОДА Ігорем Стокозом. Заступник очільника області розповів, що сьогодні команда від Донецької ОДА готуватиме шурпу.