Засідання колегії райдержадміністрації від 16 січня 2019 року

Дата: 16.01.2019 14:59

16 січня 2019 року голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району. Перш ніж розпочати обговорення питань порядку денного, Дмитро Васильович і Володимир Георгійович привітали та нагородили медаллю за бездоганну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Мангушського району та з нагоди відзначення 65-річчя заслуженого працівника сільського господарства, керівника приватного підприємства «Олімп-Агро» Трояна Петра Павловича.

На розгляд засідання колегії райдержадміністрації були винесені наступні питання:
1. Про підсумки виконання бюджету району за 2018 рік.
2. Про виконання Програми розвитку освіти Мангушського району.
3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2018 рік.
4. Про створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю в Мангушському районі.

Також голова райдержадміністрації доніс до відома присутніх про заходи Перспективного плану Мангушського району на 2019-2021 роки.
Після розгляду та обговорення зазначених питань були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями, які будуть надані до відома та врахування у роботі всім причетним.