A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

День відкритих дверей на виробництві у ФОП Таушан М.О.

Дата: 19.10.2018 14:59
Кількість переглядів: 535

За січень-вересень 2018 року Мангушським районним центром зайнятості було проведено 9 Днів відкритих дверей на підприємстві, в яких взяли участь 119 безробітних. За результатами проведених заходів працевлаштовано 17 осіб та направлено на громадські роботи 8 безробітних.

18 жовтня 2018 року  Мангушським районним центром зайнятості було проведено черговий День відкритих дверей на виробництві у ФОП Таушан М.О. Підприємство знаходиться в смт. Ялта.

Захід проводився безпосередньо на території підприємстваяке займається роздрібною торгівлею пальним. Фізична особа-підприємець Микола Таушан презентував своє підприємство, визначив необхідні професійні вимоги, які необхідні для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні, якісно і вчасно. Ним було доведено до відома про характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до претендента.

В Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 9 безробітних  та  7 осіб, з числа зайнятого населення, з них 1 внутрішньо переміщена особа. 

Під час проведення заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувалися з роботодавцем. В свою чергу, фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для   вирішення кадрових питань.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей  3 безробітних було направлено роботи тимчасового характеру, а також, домовлено про організацію підвищення кваліфікації 2 безробітних за професією «роздавальник нафтопродуктів» з послідуючим працевлаштуванням під конкретне замовлення роботодавця та працевлаштовано 1 безробітного на посаду оператора заправних станцій.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисними заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.

Мангушський районний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора