Подорож у країну професій

Дата: 19.11.2018 14:57

Вибір професії можна порівняти з рішенням складної задачі з багатьма невідомими, яку дуже непросто вирішувати юнакам. Навіть, якщо вони оволоділи вміннями вирішувати математичні та фізичні задачі, задача вибору професії вимагає врахування власних бажань, здібностей, інтересів з одного боку і стан ринку праці та затребуваності обраної професії з іншого. Щоб засвоїти та проаналізувати все це в подальшому, у нагоді стане інформація та поради досвідченого та мудрого помічника, в ролі якого виступає служба зайнятості.

З метою розширення знань про світ професій, формування навичок правильного вибору професії 16 листопада фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели виїзну акцію „Подорож у країну професій” для учнів 8-11 класів Портовської школи. Хлопці та дівчата поринули у професійне розмаїття, знайомилися з актуальними на ринку праці професіями, мріяли про своє майбутнє, „приміряючи” до себе вподобану професію.

Усі охочі мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради головного спеціаліста - профконсультанта Ірини Соловйової щодо професійного вибору та шляхів самореалізації.

Активну участь у заході прийняли вчителі та батьки.

Наприкінці зустрічі фахівці  центру зайнятості, запропонували дітям, які ще не визначились з професією, скористатись веб-базовою платформою  для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа», де кожен зможе безкоштовно пройти тестування в зручний для себе час та отримати розгорнутий звіт про рекомендовану сферу професійної самореалізації відповідно до своїх інтересів, здібностей та схильностей.

Служба зайнятості є найбільш зацікавленою у такій діяльності, бо результатом роботи з молоддю на етапі професійного визначення є відсутність проблем при подальшому працевлаштуванні.