Мангушський район, Донецька область

Презентація Проекту USAID "Економічна підтримка Східної України"

Переглядів: 122

08 травня 2019 року о 10-00 в фойе Мангушського районного будинку культури відбудеться  презентація Проекту "Економічна підтримка Східної України".

Проект «Економічна підтримка Східної України» фінансується USAID. Проект триватиме п’ять років (2018-2023). Для подолання наслідків конфлікту на Cході України Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за їх межами.

Через програму грантів Проект USAID допоможе громадянам, які постраждали від конфлікту, отримати необхідні знання для відкриття своєї справи (бізнесу), а підприємствам – покращити свою діяльність, вийти на нові ринки і розвиватися завдяки сталим та інклюзивним бізнес-моделям.

Детальніше про проектhttps://www.dai-global-grants.com/UkraineERA

Запрошуємо взяти участь в презентації Проекту представників сільських та селищних рад, комунальних підприємств, малого та середнього підприємництва, громадських організацій.

У разі зацікавленості необхідно заздалегідь зареєструватися

у відділі економіки

райдержадміністрації по тел.2-43-62.