Мангушський район, Донецька область

Ярмарок вакансій

Переглядів: 134

За січень-вересень 2018 року Мангушським районним центром зайнятості працевлаштовані 541 безробітних. За цей період було проведено 4 ярмарки вакансій, в яких прийняли участь 317 безробітних, 24 особи, з числа зайнятого населення та 40 роботодавців. За результатами проведених заходів працевлаштовані 37 безробітних, 15 безробітних були направлені на громадські роботи та 9 безробітних було направлено на роботи тимчасового характеру.

24 вересня 2018 року в Мангушському  районному центрі зайнятості  було проведено ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості.

В  ярмарку прийняли участь  25 безробітних, 8 осіб з числа зайнятого населення та 10 роботодавців.

Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць на території району, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, вибору професії, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм спеціалістів, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

Всі присутні отримали інформацію про реальний стан ринку праці району та його потреби в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості, професії, які актуальні на ринку праці району та регіону.

Під час заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувались з роботодавцями, отримали індивідуальні консультації спеціалістів, ознайомились з банком вакансій.

Також, безробітні були ознайомлені з відеовакансіями та відеопрезентаціями  підприємств та організацій, які взяли участь в ярмарку.

За результатами ярмарку 19 осіб були направлені на працевлаштування до ВО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" "ВОЛНОВАХАМІЖРАЙТЕПЛОМЕРЕЖА", СТОВ "АГРОФІРМА "НАДІЯ", КОМУНАЛЬНЕ ПIДПРИЄМСТВО ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ № 3 "ЧЕРВОНИЙ КАПЕЛЮШОК", ФОП Джелалі Г.М., ТОВ «Форіца»  на вакантні посади кухонного робітника, продавця продовольчих товарів, підсобного робітника, водія автотранспортних засобів, машиністів котлів.

Мангушський центр зайнятості