Донецька область, Першотравневий район

Голова РДА взяв участь у Раді регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка

Дата: 13.11.2018 14:55

Сьогодні, 12 листопада, у Києві проходить сьоме засідання Ради регіонального розвитку, яке проводиться під головуванням Президента України Петра Порошенка. У ньому беруть участь обласні та районні керівники органів державної влади зі всієї України, місцевого самоврядування. Серед запрошених на захід – голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, який бере участь в составі донецької делегації.

Засідання спрямоване на визначення головних напрямків регіонального розвитку, підтримки їх на загальнодержавному рівні. Обговорюється що зроблено в країні на даний час та плани на майбутнє, а також питання децентралізації, освіти та інші.
Головна мета Ради – почути думку громад.