Мангушський район, Донецька область

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Переглядів: 157

19 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Черниця Д.В. провів засідання колегії райдержадміністрації за участю в.о. голови районної ради Олефір С.В., начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

На розгляд засідання колегії райдержадміністрації були винесені наступні питання:

1. Про хід виконання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років

2. Про підсумки збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур та організацію проведення осіннього комплексу польових робіт у 2018 році

Після розгляду та обговорення зазначених питань були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями. Керівникам відповідальних районних служб надані доручення голови райдержадміністрації Черниці Д.В., а саме: керівникам комунальних підприємств ра-йону – завершити виконання запланованих обсягів робіт з підготовки житлово-комунальних об’єктів на території району до роботи в осінньо-зимовий період; відділу ЖКГ райдержадмі-ністрації - тримати на особливому контролі питання щодо теплопостачання в районі; службі автомобільних доріг – завершити роботи щодо запланованого ремонту доріг до початку зи-мового періоду тощо.