Донецька область, Першотравневий район

Нарада з питань підготовки пунктів базування до початку навігації та любительського вилову риби

Дата: 12.03.2019 14:54

12 березня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І. провів робочу нараду з питань підготовки пунктів базування маломірного флоту в Мангушському районі до початку навігації та любительського вилову риби в акваторії Азовського моря в межах Мангушського району.

У засіданні наради прийняли участь заступник голови Мангушської районної ради Олефір С.В., заступник голови Ялтинської селищної ради Харакоз О.М., Мелекінський сільський голова Попович В.П., Урзуфський сільський голова Попов І.Ю., Покровський сільський голова Супрун Л.Т. начальник прикордонної служби ВП «Ялта» Прокопов О.О., головний спеціаліст відділу державного контролю (нагляду) за безпекою судноплавства і дипломно-паспортних та адміністративних послуг у сфері водного транспорту в Маріупольському морському порту Чорноморсько-Азовського межрегіонального управління Мірошниченко Д.М., т.в.о. заступника начальника загону з організації запобігання надзвичайним ситуаціям  25 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області Шашкін С.С., а також представники та власники пунктів базування, які планують працювати в 2019 році в Мангушському районі.

По порядку денному розглядалось питання «Про підготовку пунктів базування маломірних плавзасобів до початку навігації 2019 року у прибережній зоні Мангушського району».

За підсумками наради були надані доручення сільським, селищним головам:

- спільно з представниками прикордонної служби ВП «Ялта» визначитись з переліком пунктів базування на території сільських, селищних рад враховуючи проблемні місця де необхідне відкриття пункту базування згідно то річних звернень громадян;

- провести роз’яснювальну роботу серед власників пунктів базування маломірних плавзасобів щодо своєчасної підготовки пунктів базування маломірних плавзасобів до початку навігації 2019 року в прибережній зоні Мангушського району відповідно до вимог чинного законодавства;

- надати до відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації визначений перелік пунктів базування, які планують працювати в 2019 році в Мангушському районі для роботи на виїзне засідання комісії з перевірки пунктів базування маломірних плавзасобів до початку навігації.

З урахуванням пропозицій і побажань власників та представників пунктів базування було визначено, що виїзне комісійне обстеження пунктів базування буде проводитись на при кінці березня.