Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

Настане день коли замойорить прапор України над Донецьком”, – Олександр Куць

Переглядів: 134

Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць привітав мешканців та гостей міста. Краматорську, які зібрались у парку ім. Пушкіна на обласному святі з нагоди Дня Незалежності України.

 

Очільник області зазначив, що український народ йшов до своєї незалежності крізь століття боротьби і випробувань.
“Ми зберегли нашу державу, нашу мову та культуру, і зараз, на 27-й річниці Незалежності України нам є чим пишатися. Для українців відкритий європейський кордон, відновлено потужну українську армію, запущені ефективні економічні реформи, з думкою України рахуються у всьому світі. Сьогодні ми знову зі зброєю в руках мусимо протистояти російському агресору,. Весь світ знає – нам чужого не треба. Ми прагнемо повернути своє. Тому правда на нашому боці. І перемога безробітних за нами”,- наголосив Олександр Куць.
Також у своїй промові він звернувся до мешканців тимчасово окупованих територій. “Ми ніколи від вас не відмовимось. Ми завжди з вами поруч. Ми вітаємо вас зі святом! І настане день, коли замойорить прапор України над Донецьком і Луганської, над Сімферополем і Севастополем. Слава Україні!”, – підкреслив очільник Донеччини.
Окрім цього, голова Донецької ОДА вручив відзнаки Президента України “За гуманітарну участь в Антитерористичній операції” волонтерів Донеччини, а також ID-паспорти 14-річним громадянам.
Традиційно, містом пройшла святкова хода за участю керівництва області, військовослужбовців, прикордонників, представників громадських організацій, мешканців та гостей свята.  

Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації« повернутися до списку новин