Мангушський район, Донецька область

В  Консалтинговому центрі Мангушського РЦЗ відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування

Переглядів: 40

14 личтопада в  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування. В заході взяли участь начальник відділу економіки Віра Смолій, завідувач сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва

Начальник відділу економіки Віра Смолій надала інформацію, про умови участі у проекті підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації «Український Донецький куркуль», які документи для цього необхідні, розповіли про етапи участі у грантовій програмі, а також проінформували про особливості складання бізнес-планів. Завідувач сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва   розповила про подання звітності  та сплати податків.

Спеціалісти центру зайнятості проінформували присутніх про соціальні послуги служби зайнятості для безробітних осіб та роботодавців, які створюють нові робочі місця.

Учасники тренінгу були ознайомлені з онлайн додатком до Android «Центр розвитку підприємництва», сучасним сервісом «Електронний кабінет роботодавця», з можливістю онлайн навчання курсу «Підприємництво» за допомогою громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», а також  з діючими міжнародними грантовими проектами.

Провідний юрисконсульт районного центру зайнятості Людмила Вебер зосередила увагу на  ризиках, які несуть працівники та роботодавці при неналежному оформленні трудових відносин та мінімізації заробітної плати.

Присутні на заході  приватні підприємці Світлана Джафарова, Валентина Красозова, Валентин Демерджи , Ірина Джеломанова  мали змогу оцінити бізнес -можливості та комерційну життєздатність власних ідей.

Тренінг проводиться щосереди у приміщенні Мангушського районного центру зайнятості   о  10 годині.