Донецька область, Першотравневий район

У Донецькій області продовжується реалізація Програми охорони культурної спадщини

Дата: 28.03.2019 14:52

Під час колегії Донецької облдержадміністрації було розглянуто звіт про хід виконання регіональної програми охорони культурної спадщини. В.о. начальника управління культури  і туризму Аліна Певна зазначила, що у 2017 році було створено Перелік археологічних об’єктів культурної спадщини Донеччини, який налічує майже 10 тисяч об’єктів.

«Нами ведеться активна робота з обстеження та інвентаризації археологічних пам’яток області. Задля збереження цих пам’яток укладено 1167 охоронних договорів, і цей процес триватиме і надалі. Минулого року ми запустили проект зі створення «Єдиного реєстру пам’яток Донецької області» - електронної версії програми обліку пам’яток культурної спадщини, до якої представники міст та районі області зможуть оперативно вносити необхідну інформацію», - заявила Аліна Певна.

Голова Донецької ОДА Олександр Куць наголосив, що міста, райони та об’єднані територіальні громади повинні активніше долучитись до реалізації основних заходів Програми та координувати свої дії з представниками облдержадміністрації та обласного краєзнавчого музею.