Мангушський район, Донецька область

Здійснення роботи щодо соціального захисту усиновлених дітей у Мангушському районі

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

08 червня 2018 року була здійснена перевірка умов проживання та виховання усиновленої дитини у родині усиновлювачів на території Мелекінської сільської ради.

За результатами відвідування був складений відповідний звіт про умови проживання та утримання дитини, у якому відображені відомості про стан здоров'я дитини, навчання, її емоційний стан, розвиток, навички самообслуговування, зовнішній  вигляді і взаємини у родині.

Було з»ясовано, що дитина почуває себе у родині комфортно, батьки докладають зусиль, щоб у їх сім»ї панувала атмосфера довіри та взаємоповаги один до одного. Дівчинка активна, відкрита у спілкуванні, має  багато друзів.  Батьки всебічно підтримують заохочення своєї доньки.

Порушень прав та законних інтересів усиновленої  дитини не виявлено.