Мангушський район, Донецька область

Проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Переглядів: 166

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 28 вересня 2018 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби. Конкурс проводився на заміщення вакантних посад головного спеціаліста сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та державного реєстратора відділу державної реєстрації райдержадміністрації.

Для участі у конкурсі було допущено двох конкурсантів. Комісією, на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань державної служби та співбесіди один з кандидатів на заміщення вакантних посад успішно пройшов конкурсний відбір та рекомендований конкурсною комісією керівнику апарату райдержадміністрації для призначення. Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.