Мангушський район, Донецька область

Представники Міністерства інформаційної політики України відвідали Донеччину

Переглядів: 170

Сьогодні Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко разом із завідувачем сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктором Литвіновим з робочим візитом відвідали Донеччину, де зустрілися з головою Донецької облдержадміністрації Олександром Куцьом. Після цього була проведена зустріч з військовими ООС, під час якої представникам Сухопутних військ ЗСУ була вручена друкована продукція від Міністерства інформаційної політики України.

«Першими ми обрали Об′єднані сили, тому що саме тут проходить операція і саме тут потрібно надихати. Ми, насправді, дуже поважаємо тих хлопців та дівчат, що боронять землю від агресора, і хочемо, щоб вони відчували себе героями, як на постерах. В планах надрукувати кілька тисяч таких постерів, календарів та передати в усі військові частини, шпиталі, військомати», – наголосив Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Нагадаємо, Генеральний штаб ЗСУ спільно з інтернет-видавництвом «Петро Мазепа» оголосив конкурс на кращий плакат для армії. Найкращі світлини були розміщені на плакатах та будуть розповсюджені по військових частинах.