Донецька область, Першотравневий район

У с. Стародубівка фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей

Дата: 08.05.2019 14:42

08 травня 2019 року  в с. Стародубівка фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей на виробництві в СТОВ «Агрофірма «Надія», яке займається вирощуванням зернових культур, пшениці, ячменю,  рапсу та насінням олійних культур.

Участь у заході взяли керівник підприємства, представники Мангушського районного центру зайнятості та шукачі роботи.

Захід почався з презентації підприємства, де керівник підприємства ознайомив шукачів роботи з актуальними вакансіями, умовами праці, специфікою роботи та основними вимогами до претендентів.

Керівник СТОВ «Агрофірми «Надія» Леонід Демиденко відмітив: «Людина повинна працювати, хто б вона не була, і в цьому одному полягає сенс і мета його життя, його щастя, його захоплення».

Безробітні особисто пройшли співбесіду з керівником підприємства та отримали вичерпні відповіді на запитання. В результаті заходу один безробітний був працевлаштований та троє були запрошені на детальну співбесіду. Наприкінці заходу спеціалісти служби зайнятості і роботодавець запланували кроки подальшої співпраці.