Донецька область, Першотравневий район

Засідання районної  комісії ТЕБ та НС

Дата: 16.05.2018 14:42

16 травня 2018 року відбулось засідання районної  комісії ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Дороганя Володимира Ілліча.

На розгляд  винесено наступні питання:

1. Про забезпечення протипожежного захисту в період заготівлі та збирання врожаю.

2. Щодо забезпечення санітарно епідемічного благополуччя у населених пунктах району у літній период  2018 року та затвердження плану дій с цього питання.

3. Про заходи щодо забезпечення протидій масовим пожежам лісів та в природних екосистемах у пожежонебезпечний период 2018 року та затвердження комплексного плану с цього питання.

4. Про посилення роботи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній оздоровчий период 2018 року та затвердження плану дій с цього питання.

Головний спеціаліст  сектору з  питань

цивільного захисту,  взаємодії з

правоохоронними органами

оборонної та мобілізаційної роботи                                                                                                      О.П.Цемка райдержадміністрації