Мангушський район, Донецька область

Тематична зустріч з переможцем-одержувачем грантової допомоги від МОМ

Переглядів: 130

7 вересня в рамках роботи Центру розвитку підприємництва в Мангушському районному центрі зайнятості було проведено тематичну зустріч з переможцем-одержувачем грантової допомоги від МОМ ( Міжнародна організація по міграції) Оленою Бахтар,  яка започаткувала діяльність завдяки центру зайнятості.

Відкриваючи зустріч директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна зауважила:« Від початку конфлікту МОМ, за фінансової підтримки Європейського Союзу та інших донорів, надає допомогу постраждалим особам шляхом підтримки само зайнятості. Проекти Євросоюзу та МОМ забезпечують чудові можливості для розширення власного бізнесу». Також, вона наголосила на важливості виявлення ініціативності та наполегливості громадян, що є запорукою успішного ведення власного бізнесу.

Запрошена до участі у заході Олена Бахтар поділилася досвідом участі у грантовому проекті МОМ. Трагічна весна 2014 року круто змінила її життя. Ще вчора – успішний підприємець в Луганській області, а тепер – безробітна,

Однак,Олена не зламалася. Стійкістю цієї тендітної жінки можна захоплюватися. Опинившись в  приморському селі Ялта, не знайшовши підходящої роботи , вона звернулась до центру зайнятості.
 В центрі зайнятості Олена Бахтар взяла участь у засіданні  Консалтингового центру, відвідала інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес» і «Від бізнес-ідеї - до власної справи», отримала індивідуальні послуги профконсультанта,. Потім взяла участь у тренінгу в рамках проекту МОМ «Організація та проведення тренінгових навчань з розвитку навичок підприємництва для внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення Донецької та Луганської області, які мають намір почати або відновити підприємницьку діяльність», отримала сертифікат про закінчення і безліч корисної інформації. Підготувала для розгляду проект: та отримала  грант від МОМ для придбання промислової електричної м' ясорубки. Працевлаштувавшись  за направленням районного центру зайнятості, разом з чоловіком орендували приміщення та розпочали підприємницьку діяльність з  торгівля м'ясом і м'ясними продуктами .