Мангушський район, Донецька область

Нарада з питань прийняття участі суб’єктами малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль»

Переглядів: 290

02 жовтня 2018 року в залі засідань районної ради відбулась спільна нарада Мангушської райдержадміністрації та Мангушської райради з питань прийняття участі суб’єктами малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль». Нараду проводили заступник голови райдержадміністрації Г.В. Мурза та заступник голови районної ради С.В. Олефір.

В нараді прийняли участь Мангушський селищний голова Олександр Котенджи, начальники відділів райдержадміністрації, представники санстанції та ветлікарні, голови постійнодіючих депутатських комісій районної ради та депутатських фракцій.

На нараді було розглянуто один бізнес-проект претендента на участь у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів «Український донецький куркуль».

В ході спільної наради претенденту було задано багато питань з приводу реалізації його проекту, надано рекомендації та висловлено побажання доопрацювати проект.