Мангушський район, Донецька область

Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Переглядів: 119

05 вересня 2018 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Дороганя Володимира Ілліча.

На розгляд  винесено наступні питання:

1. Про організацію робот із ліквідації підтоплення домівок в с. Б.Коса

2. Про  стан утримання ПРУ  та завершення їх інвентаризації в 2018 році.

3. Про проведення сезонної перевірки проти пожежного водопостачання (далі ППВ) в районі та ремонт наявного ППВ.

4.  Про стан утримання офіційних полігонів твердих відходів та ліквідація стихійних сміттєзвалищ в районі.

5. Про заборону або обмеження на відвідування населенням лісів, в”їзду до них транспортних засобів та заборону полювання.

6. Про передачу та в подальшому утилізація ртуті, (відходів які містять сполуки ртуті) із залученням відповідних джерел фінансування та розроблення Порядку взаємодії місцевих органів виконавчої влади (органів місцевого самоврядування) у разі виявлення ртуті (відходів які містять сполуки ртуті).