Донецька область, Першотравневий район

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Дата: 25.10.2018 14:40

Сьогодні, 25 жовтня  2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації, Володимир Дорогань очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні   взяли участь: члени районної комісії, головний державний інспектор відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Морозова Н. В.,  приватні підприємці, які мають заборгованість зі сплати ЄСВ та коло страхувальників, які мають ознаки використання праці неоформлених трудових відносин

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, стан погашення заборгованості по бюджетним надходженням до Мангушської ОДПІ та бюджету Пенсійного фонду.

Головний державний інспектор відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Морозова Н. В., провела інформаційно-розяснювальну роботу з кожним присутнім боржником щодо питань оплати праці та додержання законодавства про працю.

Начальник Мангушського районного відділу державної виконавчої служби  - Андрусенко І. О. проінформував присутніх про стан справ, які знаходяться на виконанні в ДВС.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.