24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка «Riga Ford 2019»

Дата: 12.03.2019 14:39

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що 4-7 вересня 2019 року в Ризі, Латвія, відбудеться 24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка «Riga Ford 2019».

У заході планується участь 720 підприємств з 35 країн, фахівців з 50 країн та 40 тис. відвідувачів за участю вищого керівництва Латвійської Республіки.

Основні галузеві напрямки виставки:

1. продовольство (широкий спектр);
  2. напої (алкогольні/безалкогольні);
  3. харчова переробка (послуги, технології);
  4. упаковка (технології);
  5. обладнання і сервіси громадського харчування;
  6. профільна робота готелів;
  7. мережевий роздріб, магазини (збут, реалізація).

В рамках виставки планується організувати національний стенд виробників української продовольчої промисловості.

Мета стенду – представити максимально широкий спектр харчової продукції України, і надати таким чином українському бізнесу нові можливості співпраці з Латвією та іншими країнами Європи.

Умови участі у виставці: площа стенду кожної української компанії становитиме орієнтовно 6 кв. м. (інша площа надається за запитом компанії). Звертаємо увагу, що вартість площі, а також загальної забудови та оформлення національного стенду і національної культурної програми оплачується за рахунок спонсорських коштів латвійської сторони. Інформація щодо вартості обладнання, додаткових послуг на виставці буде надаватись українській компанії після попереднього підтвердження участі.

Український союз промисловців і підприємців запрошує підприємства Мангушського району взяти участь у виставці як експонентів або відвідувачів і, в разі зацікавленості, не пізніше 29 березня 2019 року надіслати попереднє підтвердження участі, заповнивши анкету.

Контактна інформація: тел. (044)5369642, e-mail: VED3@USPP.ORG.UA. Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації

(06297)  2-43-62